התקשרו עכשיו : 03-540-96-93 
   
 
   
   
 
  בגדי עבודה איכותיים     בגדי עבודה לעובד     בגדי עבודה תל אביב     מדים לעובדים     מכנסי עבודה לגברים     סרבל עבודה  

     
   
     

     
 
 
     
 

נעלי עבודה

 
     
  מה היא בחירת הנעליים הטובה ביותר עבור עבודה כזו או אחרת? מה המשמעות של בחירת הנעליים המושלמת? איך בוחרים היכן לרכוש נעלי המיועדות לעבודה?

נעלי עבודהאחד הדברים החשובים ביותר בבריאותו של האדם היא שמירה והגנה על המקום בו העומס הוא הגדול ביותר. כפות הרגליים הם אלה אשר יש עליהם עומס רב מאוד של כל משקל הגוף. עומס זה עולה עוד יותר כאשר מתבגרים ומשקל הגוף עולה. העומס הזה הוא משמעותי ביותר כאשר מדובר במקומות עבודה בהם רוב שעות היום העובד נאלץ לעמוד או להלך ממקום למקום.

על כן חשוב מאוד להקפיד בבחירת הנעליים האיכותיות ביותר. נעלים איכותיות הן אלה אשר יהיה לעובד נוח בהן. בין אם אלו נעליים המיועדות גם להגנת על הרגל של העובד או נעליים רגילות חשוב מאוד להתאים את הנעליים הטובות ביותר. נעליים המיועדות להגנה על העובד במקומות עבודה בהם ישנם סיכונים כאלה או אחרים חשוב פי כמה וכמה ולהתאים את הנעליים האיכותיות ביותר.

בחברת טופ-וור משווקים נעלי עבודה רק לאחר שהן עברו את כל הבקרות המחמירות ביותר בכדי להבטיח את שלומו ובטיחותו של העובד. נעליים אלה הן עשויות מחומרי הגלם החזקים והאיכותיים ביותר וכמו כן רמת הגימורים שלהם היא מושלמת. נעלי עבודה אלה יחזיקו מעמד לאורך זמן רב, גם במקרים שבהם תנאי העבודה הינם קשים יותר.

נעליים לעובדים? איך בוחרים היכן לרכוש אותם?

כאמור בכל הקשור לאותם נעליים לעובדים אין להתפשר על פחות מהטוב ביותר. שכן מדובר פה על בריאות העובד. לכן מומלץ מאוד עוד בטרם תחליטו על נעלי עבודה בטיחותיות כאלה או אחרות לערוך סקר שוק על מנת לעמוד על טיב הנעל שמציעה חברת טופ-וור. נעלי עבודה בטיחותיות ביותר לאורך זמן רב להגנה מושלמת על כף הרגל.

מגפי עבודה? טופ-וור לשירותכם!

הנכם עובדים במקומות רטובים בהם יש צורך בנעילת מגפי עבודה? חברת טופ-וור מייצרת עבורכם את המגף המושלם ביותר להגנה על הרגל ממים והן על הגנה אורטופדית. ניתן לקבל ייעוץ והכוונה לבחירת נעלי עבודה המתאימות ביותר עבורכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת מדי עבודה
 
     
 
  TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות   |   התקשרו עכשיו :03-540-96-93  
  כביסה תעשייתית | ביגוד לבתי חולים | השכרת בגדי עבודה | מדים לעסקים ולחברות | חנות בגדי עבודה | כביסה למסעדות | מדי עבודה לטבחים   
קידום אורגני | קידום אתרים