לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר
התקשרו: 03-540-96-93
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מאמרים נוספים:

בין לקוחותינו:

מכנסי עבודה לגברים

מה היא הדרך הטובה ביותר להתלבש בעבודה? מה היא מידת החשיבות של מדי עבודה איכותיים? למה להעדיף את השירותים של חברת טופ וור? אילו סוגי שירותים ניתן לרכוש בחברת טופ וור? מה מספרים הלקוחות של חברת טופ וור?
 
כל אדם באשר הוא, הפועל ועובד במקומות בהם ישנם סכנות כאלו ואחרות, רוצה לחזור הביתה בריא השלם. לצערנו אנו שומעים מידי יום ביומו על בעיות בריאותיות כתוצאה מחשיפה לחומרים מסוכנים, תאונות עבודה כאלו ואחרות ועוד סיבוכים מיותרים בהם מסתבכים עובדים רבים. אחד הדברים ההכרחיים והחשובים ביותר עבור העובדים והארגונים בהם הם מועסקים, הם בגדי העבודה שלהם. בגדי עבודה איכותיים עשויים להיות ההבדל בין חזרה הביתה בריאים ושלמים לבין תקלות מצערות.
 
מכנסי עבודה לגברים צריכים להיות מותאמים לאופי ולסגנון העבודה.
ישנם כאמור מכנסי עבודה לגברים אשר אמורים להיות עמידים בפני חומרים ונוזלים מסוכנים ולעומת זאת בגדי עבודה אחרים אמורים להיות עמידים בפני חתכים וקרעים. לחברת טופ וור יש את המגוון הרחב והמרשים ביותר של המוצרים אשר ניתן להתאימם באופן אישי לכל סוג של לקוח.
 
כמו כן בחברת טופ וור פועלים במרץ רב על מנת להעניק את השירות האישי ביותר לכל לקוח ולקוח. שירותים אלו כוללים בין היתר שירותי גיהוץ מכנסי עבודה לגברים ושאר סוגי הביגוד, ניקוי יבש וסטריליזציה של בגדי העבודה. על מנת לקבל את השירות הנכון ביותר עבורכם מומלץ להתקשר עם המומחים לתחום של חברת טופ וור.
 
מה הם השירותים של חברת טופ וור?
על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר חשוב מאוד להסתמך על איכות המוצר ואיכות השירות. שנים רבות של ניסיון וכמו כן הרבה מאוד לקוחות מרוצים. לחברת טופ וור יש את הצוות המקצועי המוביל בתחום זה. כל המוצרים בעלי תו תקן וכמו כן אחריות מלאה על סוגי השירותים.
 
מי בין הלקוחות של חברת טופ וור? שירותי חברת טופ וור ניתנים להרבה מאוד לקוחות מכל רחבי הארץ. ביניהם ניתן למצוא לקוחות עסקיים ומוסדות וארגונים ציבוריים לצד לקוחות פרטיים קטנים. רשתות מזון, בתי חולים פרטיים, מפעלי יצור ועוד.
 


חולצת DRYFIT פולו | צבע כחול נייבי


חלוק מפעלי מזון | צבע לבן


מקטורן מפעלי מזון | צבע לבן


דגמ'ח עבודה | צבע כחול נייבי

בגדי עבודה לדוגמא:

 


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג
של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות
התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5


לקבלת פרטים או הצעת מחיר
צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות | התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5

לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio