לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר
התקשרו: 03-540-96-93
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מאמרים נוספים:

בין לקוחותינו:

למה אנחנו צריכים בגדי עבודה

יש אנשים שקמים כל בוקר וצריכים להתלבט מה ללבוש כשהם הולכים לעבודה, הם עובדים במשרד, חנות או שהם בעלי מקצוע לבצע תיקונים או התקנות בבתים של לקוחות, אז אין להם בגדים מסוימים, קבועים, אותם הם אמורים ללבוש. זה בהנחה כמובן שאין כללי לבוש מסוימים לעבודה במקום.

לעומת זאת, יש מי שקם כל בוקר, ויודע בדיוק מה הוא הולך ללבוש. לא משנה, חורף, קיץ, גשם, שמש, הוא ילבש בגדי עבודה מסוימים. בדרך כלל מדובר על עובדים בחברות, חנויות או משרדים. במקרים מסוימים כמו מוסדות או ארגונים שמשרתים את הציבור, נניח בתי חולים או מרפאות אחרות, זה חלקי, שכן יש להם את החלוק המסורתי אך מתחתיו יש את הבגדים שהם מעוניינים ללבוש.
 


חולצת DRYFIT פולו | צבע כחול נייבי


חלוק מפעלי מזון | צבע לבן


מקטורן מפעלי מזון | צבע לבן


דגמ'ח עבודה | צבע כחול נייבי

בגדי עבודה לדוגמא:


למה בכלל אנחנו צריכים בגדי עבודה? מה הרעיון שלהם? יש לכך כמה הסברים, אותם נציג כעת.
ההסבר הראשון והברור מכולם, בגדי עבודה עוזרים לנו להבדיל בין עובד מחברה או חנות מסוימת לעובד במקום אחר. כך אנחנו יודעים שאותו עובד שייך למקום, יש לו אחריות כלפי המקום, יש לו אחריות כלפינו כלקוחות של המקום.

הסבר שני הוא בטיחותי, יש מדי עבודה שיש להם משמעות ותפקיד בטיחותי. למשל, עובדים במעבדות או מפעלים עם חומרים מסוכנים, צריכים ללבוש מדים מסוימים. לא רק שמי שאיננו לובש את המדים לא יכול להיכנס למקום, יתרה מזו, המדים מגנים ברמה מסוימת על מי שנכנס למקום. מדובר במדי עבודה שעוצבו ויוצרו כך שיתאימו לתנאי העבודה במקום.
 

הסבר שלישי הוא מיתוג. אנחנו כבעלי עסק, רוצים שהעובדים שלנו יציגו את שם המקום ואת הלוגו שלו ללקוחות שנמצאים כרגע במקום וכן בכלל. בגדי עבודה מזהים את העובד, כמו שאמרנו, עם המקום. אך לא רק ברמה שכל אחד יודע שהוא מעניק שירות ללקוחות אלא גם ברמה של מיתוג העסק באופן חיובי.

הסבר רביעי, מדי עבודה פשוט יוצרים אחידות, במקום שכל עובד יגיע עם בגד אחר, בצבע אחר, ככה כל העובדים לובשים אותו דבר. אנחנו יכולים לראות את זה בעיקר כשמדובר בבתי קפה ומסעדות, אז כל המלצרים מתבקשים ללבוש את אותם בגדים.

לסיום, אם אתם מחפשים בגדי עבודה לעסק, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. חברת Topwear  מציעה לכם מגוון רחב של בגדי עבודה מסוגים שונים. אתם יכולים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח להתאים לכם בגדים שיתאימו לעסק.
 
 


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג
של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות
התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5


לקבלת פרטים או הצעת מחיר
צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות | התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5

לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio