לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר
התקשרו: 03-540-96-93
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מאמרים נוספים:

בין לקוחותינו:

שירותי כביסה לחדרים נקיים

מהו חדר נקי?

חדר נקי הינו חדר בו נשמרת סביבה סטרילית, נקייה ומוקפדת במיוחד. לחדר הנקי דרושה רמת ניקיון גבוהה ביותר הנדרשת לייצורם של מוצרים שונים כמו שבבים אלקטרוניים, זכוכית, תרופות ועוד. הביגוד בחדר הנקי מהווה ציוד הכרחי, אשר רמת הסטריליות והניקיון שלו הינם קריטיים לתקינותו של החדר הנקי.


סרבל חדר נקי

 בגדי "חדר נקי" לדוגמא:

חברת Top Wear עומדת בתקן המחמיר ISO5

הביגוד בחדר הנקי

הביגוד בחדר הנקי הינו ביגוד מיוחד הנועד למנוע את זיהומו של החדר. יחד עם זאת, גם ביגוד ייחודי זה מתלכלך ועשוי להכיל חלקיקי אבק וגורמים מפריעים אחרים שהימצאותם על הבגדים יכולה לפגוע ברמת הסטריליות של החדר הנקי ולגרום לאי עמידתו של החדר הנקי בתקנים המחמירים. עבודה בחדרים נקיים מחייבת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ושירותי הכביסה הניתנים לביגוד העובדים בחדר הנקי צריכים להיות בקיאים בסטנדרטים אלו, בתקנים המשתנים, בנהלי העבודה ובצרכים הייחודיים של החדר הנקי.

כיבוס הביגוד המיועד לחדר הנקי

נחוצים לכם שירותי כביסה לחדר הנקי? אנו בחברת טופ-וור, אשר עוסקת בתחום הביגוד התעשייתי למוסדות ולעסקים, מתמחים במתן שירותי כביסה תעשייתיים ובשירות קבלה ומסירת כביסה של חדר נקי, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חברת טופ-וור הינה חברה וותיקה, אשר עוסקת שנים רבות בייצור בגדי עבודה ללקוחות רבים וביניהם ארגונים גדולים מאוד. במסגרת השירות הרחב הניתן לחדרים נקיים, טופ-וור מספקת שירותי כביסה לחדר הנקי תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתקנות של תו תקן ISO5 אנו נוכל לסייע לכם בתפעולו של החדר הנקי ועמידתו בתקנים המחמירים באמצעות מערך המיכון האוטומטי המתקדם שלנו, בדיקות מעבדה, תהליכי אבחון כתמים על ידי כימאי, שימוש בחומרים ייחודיים וייעודיים המאושרים על ידי התקנים השונים.

כמו כן, טופ-וור מחזיקה מערך שינוע מתקדם הכולל משאיות, מכוניות ואופנועים. שירותי הכביסה לחדר הנקי מתקיימים בפריסה ארצית וכוללים את שינוע הבגדים מן הלקוח ובחזרה, על פי צרכי הלקוח ועל פי לוחות זמנים קפדניים ומדויקים.  זקוקים לשירותי כביסה לחדר הנקי? בכל הנוגע לניקיון ולסטריליזציה של חדרים נקיים אין פשרות ויש צורך בידע, ניסיון ומערך אחזקה ושירותים רחב הכולל צוותים מיומנים ואמינים וטכנולוגיות מתקדמות. לכן, טופ-וור הינה החברה המתאימה והטובה ביותר לסיפוק שירותי כביסה לחדר הנקי.  בחרו במומחים ביותר- צרו קשר עוד היום עם חברת טופ-וור לקבלת שירותי כביסה ברמה הגבוהה והנקייה ביותר.
 
 


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג
של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות
התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5


לקבלת פרטים או הצעת מחיר
צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות | התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5

לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio