לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר
התקשרו: 03-540-96-93
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מאמרים נוספים:

בין לקוחותינו:

חנות בגדי עבודה


בגדי עבודה בין אם הם בגדי עבודה המיועדים לייצג את מקום העבודה או בין אם הם בגדי עבודה האמורים לשרת את העובד מבחינה בטיחותית חשוב כי יהיו עשויים בראש ובראשונה מהחומרים האיכותיים ביותר.

עובד אשר לובש בגדי עבודה לאורך שעות יום רבות עשוי להיתקל לו פעם בבגדי עבודה העשויים מבדים לא איכותיים והמשמעות המיידית של זה היא תחושה לא נעימה לעובד, הן בתחושה של המגע על הגוף והן מבחינת המראה.

כל בגד באשר הוא צריך לכבד את בעליו, על כן חשוב מאוד כי בחירת בגדי העבודה ישמשו את העובד לזמן רב ובאיכות מעולה. בניגוד לביגוד אשר נרכש לצורכי יציאה לאירועים בגד העבודה משמש את העובד לאורך שמונה עד עשר שעות עבודה בממוצע, חומר גלם לא איכותי יגרום לכתמים ולדהיית הצבע.

חנות בגדי עבודה של טופ-וור מציעה מגוון רחב מאוד של מוצרי טקסטיל לצרכים שונים. באותה חנות בגדי עבודה תוכלו לרכוש בגדי עבודה לעובדי בתי חולים, בגדי עבודה לעובדי ענף המתכת, בגדים המיועדים למסעדות, ביגוד ייצוגי לחברות ומוסדות ועוד. חנות בגדי עבודה של טופ-וור מציעה מגוון שירותים נוסף הכולל בין השאר השכרת ביגוד או ליסינג של טקסטיל כזה או אחר.

חלוקי עבודה? איך בוחרים אותם?
כאמור חלוקי עבודה אמורים להגן על העובד או מפני שבבים, גיצים או מפני מזיקים אחרים על כן חשוב לוודא מאיזה חומר גלם עשוי אותו חלוק. כמו כן מעילים לעובדים המשמשים עובדים בתנאי עבודה קשים. מעילים לעובדים מעולים ניתן לרכוש בטופ-וור ובנוסף על כך שירותי כביסה ,ניקוי יבש והובלת הסחורה עד ללקוח.

סרבלי עבודה? רק בטופ-וור!
כי בחברת טופ-וור דואגים לעובד. שימוש בחומרי הגלם המעולים ביותר. סרבלי עבודה ושאר מוצרי הטקסטיל עוברים בקרה מחמירה ביותר בטרם שיווק המוצרים. ייעוץ והכוונה לרכישת המוצרים האיכותיים ביותר. חנות בגדי עבודה עם שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך ולשביעות רצון הלקוחות.
 


חולצת DRYFIT פולו | צבע כחול נייבי


חלוק מפעלי מזון | צבע לבן


מקטורן מפעלי מזון | צבע לבן


דגמ'ח עבודה | צבע כחול נייבי

בגדי עבודה לדוגמא:

מה המשמעות של בגדי עבודה איכותיים ביותר? איך בוחרים את בגדי העבודה המתאימים ביותר עבור סגנון העבודה שלכם?
 
 


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג
של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות
התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5


לקבלת פרטים או הצעת מחיר
צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות | התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5

לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio