לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר
התקשרו: 03-540-96-93
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מאמרים נוספים:

בין לקוחותינו:

חולצות לעובדים


מעבר להיות אותן חולצות חשובות מבחינה בטיחותית יש חשיבות פסיכולוגית רבה ללבוש של העובד במשך כל שעות עבודתו. אדם שלבוש בבגדים איכותיים, בין אם ייצוגיים או בטיחותיים, בגדים אשר נראים טוב ומריחים טוב, בגדים אלו עשויים לשפר את רמת מצב רוחו של העובד ולהואיל לעבודתו.

על כן חולצות לעובדים חשוב שיהיו עשויות מחומרי הגלם הטובים ביותר וכמו כן ברמת ייצור מעולה. שכן בגדי עבודה אלה אמורים לשרת את העובד לאורך שעות עבודה רבות. לדוגמא נהגי אוטובוס המשרתים ציבור רחב ירגישו לא בנוח אילו החולצות שלהם יהיו עשויות מבד מתקמט וכזה שאינו נוח.

טופ-וור מציעה מגוון רחב מאוד של חולצות לעובדים. ניתן כמו כן לרכוש שירותי השכרה וליסינג של טקסטיל.

 


חולצת DRYFIT פולו | צבע כחול נייבי


חלוק מפעלי מזון | צבע לבן


מקטורן מפעלי מזון | צבע לבן


דגמ'ח עבודה | צבע כחול נייבי

בגדי עבודה לדוגמא:

מה הם החולצות הטובות ביותר לעובדים? היכן מומלץ לרכוש את החולצות הטובות ביותר לעובדים? מה המשמעות של חולצות לעובדים איכותיות ובטיחותיות?

כל עובד באשר הוא עובד ראוי כי יתלבש בהתאם למקום העבודה שלו. חולצות לעובדים יכולות להיות או חולצות ייצוגיות המציגות לראווה את הלוגו של החברה או הארגון בו עובד העובד. או שמטרת אותן חולצות לעובדים היא להגן על העובד מפני פגיעות כאלה ואחרות. לכך דוגמאות יש בשפע, חולצות אמורות להגן על עובד הנמצא בסביבה חמה מידי או להבדיל קרה מידי, סביבה שבה עפים שבבי עץ או שבבי מתכת, סביבה של חומרים כימיים או מזיקים אחרים.
 

חולצות עבודה? היכן לרכוש אותן?
כאמור על מנת לוודא כי אתם רוכשים חולצות עבודה איכותיות מומלץ לקבל המלצות חמות מצד לקוחות מרוצים. לחברת טופ-וור הרבה מאוד לקוחות חוזרים ומרוצים לאורך הרבה מאוד שנים של עשייה. חולצה לעובד בשלל צבעים ובדים, חולצה לעובד באיכות מעולה. כמו כן ניתן לרכוש טקסטיל בצורת שירותי השכרה או ליסינג.

חולצות ייצוגיות לעובדים? טופ-וור לשירותכם!
חולצות ייצוגיות לעובדים באיכות מעולה, נוחות מרובה במגוון מידות וצבעים. כמו כן ניתן לקבל שירותי כביסה, גיהוץ וניקוי יבש ללקוחות גדולים המשתמשים בכמויות גדולות של טקסטיל. חברת טופ-וור מציעה גם שירותי הובלה עד ללקוח לשביעות רצונכם.
 
 


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג
של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות
התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5


לקבלת פרטים או הצעת מחיר
צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות | התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5

לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio