התקשרו עכשיו : 03-540-96-93 
   
 
   
   
 
  בגדי עבודה איכותיים     בגדי עבודה לעובד     בגדי עבודה תל אביב     מדים לעובדים     מכנסי עבודה לגברים     סרבל עבודה  

     
   
     

     
 
 
     
 

השכרת מדי עבודה

 
     
 
בשירות זה טופ-וור מספקת לכם את הדגמים, הצבעים וסוגי הבדים אשר בחרתם ומתאימים לבית העסק שלכם כך תחסכו התעסקות ברכש, ספירות מלאי וחידושו.

בשיטת ההשכרה טופ-וור אחראית לרכש הטקסטיל, מיתוגו בסמל (לוגו) הלקוח, ניקיונו, התאמת סט בגדים פרטני לכל עובד, תיקון הפריטים והחלפתם בעת הצורך, ניהול מצבת העובדים, מידותיהם וקצב החלפת הטקסטיל עבור כל עובד באופן ספציפי באמצעות מערכת לניהול מלאי ON LINE שהעמדנו לרשות לקוחותינו.

 
 
 

 

 
  מה המשמעות של בגדי עבודה איכותיים ביותר? היכן תנאי השכרת מדי עבודה הטובים ביותר? מה הם מדי העבודה הטובים והראויים ביותר?

בכל בוקר בו אדם מתעורר לעבודתו אחת הדילמות שלו היא בבחירת המדים או הבגדים אותם הוא ירצה ללבוש לעבודתו. בארגונים או במקומות עבודה אשר שם ישנם מדי עבודה קבועים פותרים לרוב את הדילמה. אולם בכדי שאותם בגדי עבודה או המדים יהיו ראויים ללבישה יש להקפיד על השכרת מדי עבודה באיכות גבוהה ביותר.

לכל אחד היה שלב כזה או אחר בחייו בו הוא נאלץ ללבוש מדים ייצוגיים המייצגים בית ספר, צבא, תנועות נוער, קבוצות ספורט או מקומות עבודה.

כאמור על מנת להתאים מדים עבור ארגונים כאלה או אחרים יש צורך בעיקר להבין מה הם השימושים של אותם המדים ומה היא מטרתם. לכל מוסד כזה או אחר או לכל מקום עבודה יש למדים שימושים אחרים ועל כן חשוב מאוד לדעת ולבחור נכון את המדים שלכם.

חברת טופ-וור מציגה מבחר גדול מאוד של מדים וביגוד במשמים עובדים ונציגים למטרות שונות. בין יתר השימושים של בגדי עבודה ניתן להציג בגדי עבודה המיועדים למקומות עבודה אשר בראש ובראשונה אמורים להגן על העובד מפגיעות כאלה או אחרות.

שימושים אלו של בגדי עבודה ניתן למצוא במפעלים למיניהם אשר בהם באים העובדים במגע עם חומרים כימיים שונים, מוסכים, נגריות ועוד מיני מפעלים אשר מצריכים לבישת בגדי עבודה להגנה בפני גיצים או שבבים וכמו כן ביגוד השומר על רמת סטריליות גבוהה במיוחד כמו בבתי חולים או בארגונים רפואיים אחרים.

עוד סוג של ביגוד אשר מייצרים בטופ-וור הוא ביגוד המשמש לייצוג מקום העבודה או הארגון. מטרת הביגוד הוא ליצור רושם חיובי לשרת ולשווק את מקום העבודה בצורה מכובדת ביותר.


מדוע בעצם יש צורך בביגוד כזה או אחר? השכרת מדי עבודה היא לעיתים צורך בטיחותי. למפעלים כאלה או אחרים אשר בהם עוסקים העובדים במלאכה אשר הם יכולים להיפצע או להינזק בצורה כזו או אחרת יש הכרח ללבישת ביגוד מתאים. דוגמאות לכך ניתן לראות בבגדי עבודה המשמשים עובדי בתי חולים המאלצים רמת סטריליות גבוהה, בגדי עבודה לעובדים בתחום המתכת כמו מסגרים או מכונאים, בגדי עבודה ייחודיים לעובדים הבאים במגע עם חומרים כימיים כאלה או אחרים.

כמו כן יש חשיבות רבה גם למדי עבודה ייצוגיים. השכרת מדי עבודה ייצוגיים חשובים לא פחות עבור אותו מקום עבודה וכמו כן עבור העובד עצמו. לא פעם יכולים להעיד כי לבישת מדי עבודה ייצוגיים משפרים הן את רמת הביטחון שלהם והן את רמת האנרגיה ומשם לשיפור בתפוקה ובפריון.

השכרת מדי עובדים? היכן מומלץ לרכוש אותם?

כאמור השכרת מדי עובדים צריכה להיות במקום בו תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר. חברת טופ-וור מאפשרת מספר שירותים לטובת לקוחותיה. בין השאר שירותי כביסה וגיהוץ וכמו כן שירותי ניקוי יבש. השכרת מעילי עובדים איכותיים ביותר אשר עברו את כל הבקרות המחמירות ביותר. שירותי הובלת הביגוד עד לבית הלקוח.

השכרת מעילי עובדים? טופ-וור לשירותכם!

לחברת טופ-וור לקוחות מרוצים רבים, גדולים וקטנים כאחד. בין יתר השירותים שמציעה חברת טופ-וור הם שירותי ליסינג מדי עבודה. החברה פועלת שנים רבות ומתמחה בתחום הטקסטיל. עיצובים ייחודיים של מדים ובגדי עבודה. ליסינג מדי עבודה בתנאים מעולים. מתן שירות השכרת מדי עבודה אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חולצות לעובדים
 
 
     
 
  TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות   |   התקשרו עכשיו :03-540-96-93  
  כביסה תעשייתית | ביגוד לבתי חולים | השכרת בגדי עבודה | מדים לעסקים ולחברות | חנות בגדי עבודה | כביסה למסעדות | מדי עבודה לטבחים   
קידום אורגני | קידום אתרים