לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר
התקשרו: 03-540-96-93
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

מאמרים נוספים:

בין לקוחותינו:

השכרת בגדי עבודה

עד כמה חשובים הם בגדי העבודה? מה המשמעות של בגדי עבודה איכותיים?
איך בוחרים היכן לרכוש או להשכיר בגדי עבודה כאלה או אחרים?

 

עולם האופנה עובר בעשורים האחרונים תהפוכות כאלה ואחרות. לרבים מאיתנו אשר עבדו בעבודה כזו או אחרת יודעים עד כמה קשה לבחור את הבגד המתאים לעבודה. אולם ישנם מקרים בהם מקום העבודה מאלץ בחירת ביגוד נכונה זאת על מנת ליעל את העבודה ולהרגיש בטוח. לסוגים שונים של עבודות מותאמים סוגי ביגוד שונים. מסתבר כי לא בהכרח יש צורך ברכישת ביגוד עבודה, חברת טופ-וור מציעה שירותי השכרת בגדי עבודה.

מה הדבר החשוב לדעת בבגדי עבודה?
ראשית כל מומלץ מאוד להתאים את הבגד הנכון לסוג העבודה, עובדי מוסך או עבודות פיזיות אחרות מכריחות את העובד לסוג בגד כזה אשר יגן עליו. לבגדי עבודה כאלה ואחרים ישנם תכונות אשר יעזרו לו לשמור על בריאות העובד, אחת התכונות הבולטות היא מניעת התלקחות החשובה מאוד לעובדים כמו עובדי מתכת העוסקים בהשחזת, ריתוך וכולי.

כמו כן השכרת בגדי עבודה לארגונים כאלה ואחרים דואגת לעובדים להגיע מידי יום לעבודה עם סט בגדים נקי ומגוהץ. לתרבות הלבוש יש משמעות רבה מאוד על הפריון בעבודה. אדם אשר לבש בגד חדש נקי ומסודר ירגיש הרבה יותר טוב עם עצמו ועם הסביבה שלו ועל כן יהיה יעיל יותר.

השכרת בגדים לעבודה? איך בוחרים מהיכן להשכיר אותם?
כאמור השכרת בגדי עבודה זה הוא שירות ייחודי ואיכותי של חברת טופ-וור. היתרונות הבולטים של חברת השכרת בגדי עבודה טופ-וור זה בטיב הבגד המושכר. לחברה יש את הצוות המקצועי אשר מתכנן ומייצר את בגדי העבודה החזקים והאיכותיים ביותר. כמו כן חברת טופ-וור תדאג לשנע את ההזמנה עד לבית הלקוח.

השכרת בגדי עבודה? טופ-וור לשירותכם!
חברת טופ-וור פועלת כבר שנים רבות בייצור ומכירת בגדי עבודה לארגונים שונים וביניהם ביגוד לצוותי בתי חולים, מסעדות, מוסדות, מפעלים כימיים וכולי. בין יתר שירותי החברה ניתן לרכוש ביגוד, להשכיר ביגוד, שירותי ליסינג לביגוד ועוד. שירות אישי ומקצועי לשביעות רצונכם.


חולצת DRYFIT פולו | צבע כחול נייבי


חלוק מפעלי מזון | צבע לבן


מקטורן מפעלי מזון | צבע לבן


דגמ'ח עבודה | צבע כחול נייבי

בגדי עבודה לדוגמא:

 


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג
של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות
התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5


לקבלת פרטים או הצעת מחיר
צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio


TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות | התקשרו עכשיו :03-540-96-93
חברת טופ-וור עומדת בתקן המחמיר ISO5

לקבלת פרטים  \ הצעת מחיר צרו קשר עוד היום:

play4, play, media control, audio