התקשרו עכשיו : 03-540-96-93 
   
 
   
   
 
  בגדי עבודה איכותיים     בגדי עבודה לעובד     בגדי עבודה תל אביב     מדים לעובדים     מכנסי עבודה לגברים     סרבל עבודה  

     
   
     

     
 
 
     
 

ביגוד לבתי חולים

 
     
  ביגוד לבתי חולים ושירותי סטריליזציה (עיקור)

הקמנו מערך מבודד ומתוחזק לפי התקנים המחמירים ביותר לעיקור (סטריליזציה) כל הטקסטיל המשמש את חדרי הניתוח במוסדות הרפואיים.
 
 
 

 

 
  מה הביגוד לבתי חוליםמיוחד בבגדים לארגונים כאלה או אחרים? מה המשמעות של בחירת הביגוד הנכון? איך בוחרים היכן לרכוש או להשכיר ביגוד לבתי חולים?

יש האומרים כי הביגוד עושה את האדם. עולם האופנה הולך ומתפתח עם השנים ומשדרג בכל פעם את הבגדים אותם אנו לובשים. זה נכון גם לגבי ביגוד המשמש עובדי בתי חולים. ביגוד לבתי חולים מטרתו היא בראש ובראשונה לעזור ולשמור על בריאות העובד, על כן חשוב מאוד כי לביגוד של עובדי בתי החולים יהיה נקי ומסודר וכמו כן שתהיה בו רמת הסטריליות הנדרשת על מנת לוודא כי העובד בבית החולים לא יינזק בשום צורה שהיא.

כמו כן מעבר לצרכים הבריאותיים חשוב מאוד כי לכל גוף ולכל ארגון כזה או אחר יהיו המדים המייצגים את אותו הארגון. בגופים כמו גופים בריאותיים בין אם אלו בתי חולים, קופות חולים או כל גוף אחר יש לבחירת הצבעים ולבחירת הבגד משמעויות רבות.

ביגוד לבתי חולים של חברת טופ-וור הינו ביגוד אשר עבר את כל הבדיקות הנדרשות ומיוצר באיכות גבוהה ביותר. חברת טופ-וור מעניקה שירותים נוספים לצד שירותי מכירת הביגוד. שירותים אלה כוללים בין השאר השכרת ביגוד לגופים וארגונים כאלה ואחרים וביניהם גם ביגוד המיועד לבתי חולים, כמו כן שירותי ליסינג. חברת טופ-וור תדאג לשנע את הביגוד הנרכש או המושכר על לבית הלקוח.

ביגוד לבתי חולים? היכן רוכשים בגדים אלו?

בראש ובראשונה על מנת לבחור את הביגוד הטוב והאיכותי ביותר עבור עובדי בתי החולים חשוב מאוד לקבל חוות דעת חיובית על אותו ביגוד ספציפי. כמו כן מומלץ מאוד לוודא כי אכן תוכלו לקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר ברכישת או השכרת ביגוד לבתי חולים. שירות איכותי כולל עמידה בלוחות הזמנים.

מדים לבתי חולים? רק בטופ-וור!

לחברת טופ-וור ניסיון רב שנים בייצור מדים לבתי חולים ולארגונים כאלה ואחרים. הבגדים המיוצרים בחברת טופ-וור עוברים את הביקורת המקפידה ביותר לפני שיווקה ללקוחות הרבים. החברה מתגאה בלקוחות רבים וביניהם גופים וארגונים גדולים. שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת בגדי עבודה
 
     
 
  TopWear - השכרה, מכירה וליסינג של ביגוד וטקסטיל עבור מפעלים וחברות   |   התקשרו עכשיו :03-540-96-93  
  כביסה תעשייתית | ביגוד לבתי חולים | השכרת בגדי עבודה | מדים לעסקים ולחברות | חנות בגדי עבודה | כביסה למסעדות | מדי עבודה לטבחים   
קידום אורגני | קידום אתרים